Пан Олег вирішив продати свою 2-ну квартиру на просп.Відродження, так як терміново потрібні були кошти на добудову власного будинку.

В даному випадку складність продажу полягала в тому, щоб знайти той тип покупця на квартиру, якого б не лякав стан під’їзду. Квартира знаходилась на 3-му поверсі 5-ти поверхового будинку.

При заключенні договору на продаж з компанією “Атланта Нерухомість” власник об’єкту отримав свого персонального менеджера – Аллу. Маркетинговий план просування даного об’єкту був затверджений в той же день. Менеджер з продажу зробила акцент на майбутніх потенційних покупців, які проживають в цьому районі. І не помилилась. Через два дні проведено 8 оглядів, отримано 3 цінові пропозиції, серед яких власник, не зволікаючи, обрав найкращу для себе. Таким чином, завдаток на квартиру Олег взяв вже через 3 дні. Обумовлено дату та умови переоформлення (через 4 дні). Взагальному, від моменту заключення договору на посередницькі послуги з нами та до дня переоформлення угоди купівлі-продажу в нотаріуса пройшло 7 днів (1тиждень).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *