Дзвінки та повідомлення щодо продажу цієї квартири приймаємо і сьогодні, хоча квартиру продали ще в перших числах серпня. Тому вирішили ще раз всім повідомити, що 1-ну квартиру в новобудові за Порт-сіті з дизайнерським ремонтом ПРОДАНО!‼️

Як це було?
Власники житло придбали з метою подальшого особистого проживання ще на стадії здачі будинку в експлуатацію. Ремонт, матеріали, кожну деталь купували-підбирали-продумували досить ретельно, залучили спеціалістів-дизайнерів. Життя так склалось, що потрібно було змінити місцепроживання, тому в квартирі так ніхто і не проживав. В оренду вона теж не здавалась!!! Постало питання її продажу…

Наш фахівець з продажу Оксана дуже швидко розробила медіа-план просування даного об’єкту нерухомості, запустила рекламу.

Одним з мінусів даного житла було те, що воно не всім підходило – це була квартира “вільного простору” – квартира-студія та ще й великогабаритна 60кв.м. Тут потрібен був поціновувач простору та сучасного дизайну.

Переваги квартири: зданий будинок-новобудова в одному з найзатребуваніших районів міста; дизайнерський ремонт; продаж з усім наповненням: меблями та технікою; відеоспостереження по всій квартирі, сигналізація.

Чесно скажемо, телефон, після запуску реклами був “гарячий”!
🇺🇦 Зауважимо, що нам, “справжнім українцям”, притаманна така риса: дай все, відразу і за малі гроші. Така паралель відстежується і з цією квартирою: багатьох відлякувала ціна, але житло того варте!
В результаті співпраці, продавці отримали 3 цінові пропозиції, серед яких обрали найкращу для себе.

Квартиру, від моменту підписання договору про співпрацю до моменту переоформлення договору купівлі-продажу в нотаріуса, продавали 12 днів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *