Продаж цієї квартири для нас був особливий.

Розповідаємо…
Кілька років тому власники 1-ної квартири по просп.Волі звернулися до нас за допомогою в продажі свого житла. В результаті співпраці нерухомість швидко отримала нового власника.

Пройшло більше 3 років і покупець цієї квартири зайшла до нас на офіс. Мета візиту – продаж квартири. Причина – збільшення площі.
Перший крок, який був зроблений – наш фахівець з продажу Алла оглянула квартиру, як кажуть: “Ті ж самі ріелтори в ту ж саму хату”
Узгодивши цінові очікування та отримавши рекомендації щодо підготовки нерухомості до продажу, був підписаний договір про співпрацю.
Місцерозташування будинку – центр міста. Це стало значною перевагою продажу цього об’єкту.
Високий поверх квартири відсікав частину потенційних покупців, проте вигляд з вікна змушував забути про все.
За тиждень від моменту підписання договору співпраці з нами квартира отримала нового власника – відбулася операція купівлі-продажу.
Як фахівець з продажу Алла змогла так швидко знайти покупця і переоформити квартиру? Менеджер обдзвонила базу потенційних покупців, розмістила рекламу згідно попередньо розробленого медіа-плану маркетингових заходів. В результаті квартиру подивилось троє потенційних покупців, кожен з яких пропонував свою ціну. Власниця нерухомості, довго не роздумуючи, відразу, з першого дня показів квартири отримала найкращу пропозицію і обрала майбутнього власника.
Ось така історія‼️
ПРИЄМНО, КОЛИ НАШІ КЛІЄНТИ СТАЮТЬ ПОСТІЙНИМИ!‼️
ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ ЖИТЛО – ЗВЕРТАЙТЕСЯ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *