Власник приміщення, як тільки воно стало вакантним, звернувся до компанії “Атланта Нерухомість” з проханням здати в оренду вільну площу по вул. Гнідавській, 63. Так як він і раніше був знайомий з нашою компанією, то договір про співпрацю підписав відразу.

Оглянувши об’єкт та ознайомившись з поверховим планом, менеджер нашої компанії зробила ціноутворення по даному району та відразу визначила, кому саме може підійти дане приміщення. Після погодження стартової ціні оренди з замовником, було проведено фото-, відео- зйомку, створено презентацію з визначенням сильних сторін об’єкту, його переваг та характеристик та запропоновано кільком потенційним орендарям, які залишили нам заявки на пошук приміщень під оренду.

Одна з мереж відразу виявила бажання оглянути цей об’єкт. Вона підтвердила, що приміщення їм підходить по локації, плануванню та стану об’єкту. Після недовгих переговорів та погодження умов  договір оренди було підписано!

Що цікавого в цій історії?

  • Об’єкт навіть не виставлявся на дошки оголошень!
  • Потенційний орендар був знайдений по внутрішній базі заявок!
  • Власник отримав на 70% більше від місячної орендної плати при здачі з компанією “Атланта Нерухомість” ніж здавав би самостійно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *