«Здати приміщення в оренду за 2 дні в умовах війни цілком реально»! – стверджує менеджерка відділу комерційної нерухомості Синиця Ольга  і розповідає свою історію співпраці з власницею комерційної нерухомості.

Приміщення знаходиться на проспекті Грушевського. На перший погляд воно не дуже  примітне  –  не фасадне, але його локацію можна впевнено назвати центральною. Відкрите планування та площа 170 м. кв. робить цей об’єкт комерційної нерухомості  привабливим. Аналогів у даній локації майже немає.  Великі та широкі вітрини однозначно приваблюють потенційних орендарів, бо далеко не у всіх приміщеннях є така можливість демонстрації товару.  Попередній орендар не зміг продовжити тут свою діяльність. В нього порушилась логістика з постачання товару, а тому, реалізувавши всі свої залишки закрив магазин.

Комерційну нерухомість знову вирішили здавати в оренду.

“Власниця приміщення сказала, що я оптимістка, якщо думаю, що в такий час вийде здати торгове приміщення!!! Через два дні вона отримала оплату за перші місяці»! – каже Ольга Синиця.

В чому ж секрет успішної роботи? – в тому, щоб в умовах війни не припиняти моніторити всю інформацію щодо ринку комерційної нерухомості. Якщо компанія  “Атланта Нерухомість” здає в оренду об’єкт, то ми робимо все можливе аби знайти орендаря, навіть, якщо за останній тиждень чи місяць не було подібних заявок.

Ольга зробила максимально привабливі фото, написала рекламний опис приміщення, розмістила оголошення на всіх дошках оголошень, де є можливість розміщення комерційної нерухомості, поширила в соціальних мережах та замовила зовнішню рекламу. В цьому випадку, замовивши зовнішню рекламу так і не встигла її поклеїти, бо знайшла до того часу орендаря.

Потенційний орендар Сергій займався продажем одягу і у зв’язку з ситуацією в Україні вирішив перевезти свій бізнес з Києва до Луцька. Оглянувши приміщення та погодивши всі моменти оренди ним було прийняте рішення орендувати цей об’єкт нерухомості.

Протягом трьох років це приміщення також орендували під магазин одягу. Здачею його в оренду, як і зараз, займалась компанія “Атланта Нерухомість”, а тому  менеджеру Ользі, яка швидко зорієнтувалась у потребах нового орендаря, вдалось домовитись з попередніми орендарями про купівлю всього існуючого обладнання для Сергія. Сфера діяльності така ж!!! Більше того, були  збережені робочі місця продавців магазину.

Якщо у Вас простоює приміщення або Ви шукаєте зняти в оренду комерційну нерухомість у м.Луцьку звертайтеся!

Компанія “Атланта Нерухомість” – докладемо максимально зусиль аби допомогти Вам! І найголовніше, намагатимемося все зробити максимально оперативно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *