Скільки часу потрібно витратити, щоб продати «вбиту» квартиру без ремонту? Для фахівця компанії «Атланта Нерухомість» Алли Січко – лише місяць!

До нашої компанії звернулися двоє братів, Олександр та Юрій, які вирішили продати свою трьохкімнатну квартиру на проспекті Волі. Олександр проживає у Львові, квартира була оформлена на нього. Юрій вирішив переїхати до брата, а за виручені кошти купити житло у Львові.

Квартира братів розташована на другому поверсі п’ятиповерхового будинку у центрі міста, близько до зупинок громадського транспорту, магазинів, шкіл та садочків. У будинку створено ОСББ, замінені вхідні двері, охайний під’їзд, встановлений тепловий лічильник. Квартира не кутова.

Основна проблема, яка відлякувала потенційних покупців, – оселя була зовсім без ремонту, ще й з тріщинами на стінах після сусідського ремонту.

Менеджер з продажу Алла Січко проаналізувала всю ситуацію і склала портрет майбутнього власника квартири. Згідно цього було розроблено покроковий план реклами даного об’єкту нерухомості, якого й дотримувались в процесі продажу.

Було написано рекламне оголошення та проведено фотозйомку квартири. Всю інформацію розмістили на різноманітних інтернет-площадках. Опублікований у соцмережах  допис про продаж охопив 11 656 користувачів, зібрав 15 коментарів. В ході активного продажу з усіх каналів рекламування квартири надійшло 38 вхідних дзвінків від зацікавлених осіб.

Квартиру виявили бажання оглянути 13 потенційних покупців, було отримано три зустрічні цінові пропозиції серед яких власники-брати, звісно, вибрали найвищу.

В результаті об’єкт вдалося продати впродовж місяця. Потенційним покупцем виявився сусід: батьки купували житло для сина.

Компанія «Атланта Нерухомість» – гарантуємо цінові пропозиції від потенційних покупців на ваше житло.

Звертайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *