До компанії «Атланта Нерухомість» звернувся власник двокімнатної квартири у районі Там-Таму. Пану В. необхідні були гроші для інвестиції в бізнес, тож він хотів продати своє житло за максимальною ціною, навіть вищою, ніж є на ринку.

Квартира знаходилась на вулиці Гончара, у перспективному районі, розташована на середньому поверсі та має хороший ремонт всередині.

Складність продажу полягала в тому, що будинок – специфічний, збудований за монолітно-каркасною технологією та ціна за квартиру дещо завищена.

Продажем об’єкту займався менеджер Дмитро Хоміч. Оголошення було розміщено на різноманітних інтернет-площадках, продзвонено 21 потенційного покупця з власної бази агентства. Опубліковане у соцмережах оголошення охопило 41 916 користувачів, зібрало 456 реакцій, 167 вподобань, 96 коментарів. В ході активного продажу надійшло 64 вхідних дзвінки від зацікавлених осіб.

Квартиру було показано чотирьом потенційним покупцям, отримано 3 зустрічні цінові пропозиції.

У підсумку – квартира продана за стартовою ціною впродовж двох тижнів активної реклами.

Майбутній власник житла знаходився за кордоном, побачив відеоролик про квартиру на Youtube-каналі компанії та без вагань прийняв рішення про купівлю. Що цікаво, наживо покупець побачив своє майбутнє житло вже в день переоформлення.

Компанія “Атланта Нерухомість” – вміємо та вже практикуємо продаж квартир online!
Звертайтеся!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *