Мирослав Анатолійович  звернувся в компанію “Атланта Нерухомість” стосовно продажу своєї 1-ної квартири, що знаходилась по проспекту Соборності.

Головною мотивацією продажу у пана Мирослава було бажання купити квартиру в новобудові у місті Києві. Він планував, щоб діти після закінчення школи поступили у столичний ВУЗ і там вже залишились в подальшому. Оскільки сам проживав не в Луцьку, то й самостійно займатись продажем квартири не було можливості. Весь процес продажу довірив менеджеру компанії “Атланта Нерухомість”.

Менеджер з продажу квартири Ірина Лухтай, після підписання договору про співпрацю, разом з маркетологом  нашої компанії  розробила  план по рекламуванню  квартири на ринку нерухомості. В результаті був створений  попит на житло серед потенційних покупців.

1-на квартира  знаходилась на 4-му поверсі 9-го цегляного будинку. Вона була порівняно невеликої площі –  29 кв.м. та з легким косметичним ремонтом після квартирантів. Одна  з переваг  продажу – хороше  розміщення  будинку.

За  14 днів продажу (з моменту підписання договору і до моменту взяття завдатку)  було проведено більше 11 показів та отримано 5 цінових пропозицій від потенційних покупців. Власник звісно ж обрав найкращу для себе.

Угоду завершено. Об’єкт було продано протягом  двох тижнів. Продавці залишилися задоволені процесом продажу, про що свідчать залишені відгуки менеджеру компанії “Атланта  Нерухомість”.

Компанія “Атланта Нерухомість” – вміємо та можемо продати квартиру за 14 днів за максимальною ринковою ціною.

Звертайтеся!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *