До Компанії «Атланта Нерухомість» звернувся пан П., власник однокімнатної квартири на вулиці Станіславського. На момент звернення він разом з дружиною жили в Америці, повертатися в м.Луцьк на постійне проживання не планували, тож постало питання, що ж робити з квартирою. Спершу думали здавати в оренду, але згодом вирішили продати.

До слова, звернутися до компанії «Атланта Нерухомість» порадив родич власника, задоволений співпрацею з агентством.

Майбутній продавець пан П. дистанційно отримав попередню консультацію щодо продажу квартири від нашого менеджера з продажу Дмитра Хоміча: об’єкт нерухомості було оглянуто (була можливість у родичів показати квартиру), менеджером підготовлені рекомендації щодо цінової політики, розраховані попередні витрати на переоформлення житла.

Приїхавши в Україну власник 1-ної квартири підписав договір про співпрацю, залишив ключі нашому менеджеру, а сам з сім’єю поїхав на відпочинок. Повернулися лише на переоформлення. До слова, після продажу з’ясувалося, що до того, як працювати з нами власники самостійно розмістили оголошення про продаж з нижчою ціною, але не отримали жодного дзвінка. Розпочавши роботу з нами, оголошення видалили і цілком поклалися на менеджера, про що не пошкодували!

Після узгодження всіх моментів продажу та підписання договору Дмитро Хоміч почав процес підготовки нерухомості до продажу. Проведено фотозйомку, сформовано текст рекламного оголошення та сплановані подальші маркетингові заходи.

Складність продажу полягала в тому, що квартира була розташована в будинку малосімейного типу (16 квартир на поверсі). Значною перевагою об’єкту нерухомості був хороший ремонт.

Опубліковане менеджером у соцмережах оголошення охопило 6746 користувачів, зібрало 125 реакцій. В ході активного продажу надійшло 15 вхідних дзвінків від зацікавлених осіб. Квартиру було показано 7 потенційним покупцям, отримано 4 зустрічні цінові пропозиції.

Через тиждень з початку продажу майбутні покупці вже дали завдаток. У підсумку квартиру вдалося продати за вищою від очікувань власників.

Компанія “Атланта Нерухомість” –  консультуємо дистанційно, продаємо поки Ви відпочиваєте!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *