«Кому треба – і так купить» – універсальна фраза-«болт» власників нерухомості на рекомендацію ріелтора хоча б трохи навести «марафет» у квартирі, яку є намір продавати – зазначає менеджер компанії «Атланта Нерухомість» Хоміч Дмитро.

“Можливо, я відкрию великий секрет, але покупці нерухомості, незалежно від типу житла і власних фінансових можливостей, у тотальній більшості хочуть отримувати якість і комфорт, а не скрипучі підлоги, запах сигаретного диму та обдерті шпалери”.

Шановні продавці нерухомості – Ви продаєте товар, який можна побачити, помацати, і, врешті-решт, в ньому доведеться жити. Так уже склалося, що у покупців є очі (дивно, але факт), свої внутрішні відчуття і вони взагалі дуже схильні до емоцій.

А у вас шпалери обідрані, труби течуть, кіптява на стелі, а щоб потрапити всередину треба виламувати двері, тому що замок не працює, а дверна ручка – давно зламана.

Так, Ви до цього звикли, притерлися і Вас, можливо, цілком влаштовує подібний стан речей. Тому, якщо й продавати таке миле сімейне гніздечко – то лише за максимально високою ціною, еге ж?

Тому, даю дві безкоштовні поради власникам нерухомості:

Щось не працює – полагодь!

Будь-які поломки викликають негативні емоції, усуньте їх і тоді у покупця не буде зайвих приводів для торгу або різкої остаточної відмови.

Не хочеться лагодити? Викидай. Ремонтувати дорого? Тим більше – викидай!

Зламані речі наводять на думку, що про дане житло господарі не турбувались – якщо непрацюючий 100-літній годинник із зозулею висять гемороєм на стіні, то нескладно припустити, що у цій квартирі все тримається на «на соплях».

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *