АБО ТАК, АБО НІЯК: ПРОДАЖ КВАРТИРИ ПРОТЯГОМ 1-го ТИЖНЯ, бо власниця обмежена у часі перебування в Україні!

До компанії «Атланта Нерухомість» за допомогою звернулась пані Людмила.
Вона проживає за кордоном. За період перебування в Україні (2 тижні) їй необхідно продати свою 3-кімнатну квартиру в районі залізничного вокзалу.
Особливість продажу полягала в тому, що протягом одного тижня потрібно було знайти нового власника квартири та оформити договір купівлі-продажу. На момент звернення до нашої компанії Людмила вже 1 тиждень знаходилась в Україні і квитки назад з датою виїзду були вже на руках. Тому, ми мали тільки тиждень часу на все.
Завдяки професійній роботі нашого менеджера Наталки даний об’єкт нерухомості був швидко включений в систему просування наявних каналів збуту на ринку, якими користується наша компанія. Враховуючи детальне опрацювання всіх моментів продажу об’єкту та їх вигідній подачі потенційним покупцям, на квартиру був створений попит.
За короткий період часу вдалось охопити максимальну кількість потенційних покупців (до прикладу: 40 000 осіб – охоплення на сторінці у фейсбук), зафіксовано понад 100 вхідних дзвінків, проведено 10 показів об’єкту нерухомості, отримано 3 цінові пропозиції.
З огляду на високу кваліфікацію всіх фахівців компанії “Атланта Нерухомість”, а в даному випадку менеджера Наталки, проведені переговори закінчились успішно, вдалось отримати найвищу для власника цінову пропозицію.
Угоду завершено. Об’єкт було продано протягом 1-го тижня разом з переоформленням.
Власниця нерухомості залишилась вдячна і задоволена роботою фахівців компанії «Атланта Нерухомість», написала подяку менеджеру про виконану роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *