Людство завжди було схильним до заощаджень. Починаючи від будівництва комор, де зберігали продукти харчування, до сучасних банківських сховищ, де заощадження зберігаються у вигляді грошей чи товарно-матеріальних цінностей. Зрозуміло, що у сучасному світі найліквіднішим заощадженням є готівка, яку можна швидко конвертувати у бажаний товар чи послугу. Але тут постає питання збереження готівкових коштів. Під «подушкою» – небезпечно, депозит – не надійно, в сховищі – не ефективно. Гроші мають працювати, тобто – приносити дохід. Як сьогодні вирішити всі 3 питання: безпечно, надійно, ефективно?
Одним з найвигідніших варіантів є інвестування в нерухомість. Простий приклад – купити квартиру і здавати в оренду. Безпечно? Без сумніву – злодії її не вкрадуть. Надійно? Чому б ні. Квартиру можна продати, повернувши кошти, передати дітям чи онукам без ризику знецінення (якщо відсутні суттєві економічні та політичні катаклізми, нерухомість – один зі стабільних товарів в плані ціни). Ефективно? Авжеж. Здали в оренду – маємо щомісячний дохід.

Тепер переведемо на мову цифр. Середньостатистична вартість 2-х кімнатної квартири у м. Луцьку – 27 000$. Здати її можна за 5 000 грн./міс. (або 200$). Порахуємо, за скільки зможемо повернути вкладені кошти:
27 000$ : 200$ = 135 місяців або 11 років та 2 місяці.
Тобто, за умови стабільного ринку й постійного доходу від оренди, ми через 11 років будемо мати квартиру та ті ж 27 000$. Непогано!?
Але може бути краще 😉 Як?
Інвестувати у комерційну нерухомість, де окупність буде вища за рахунок вищої місячної орендної плати.

Конкретний приклад:
Вартість 1 кв.м. нежитлового приміщення на цокольному поверсі ЖК «Сафрон» – 15 000 грн. Мінімальна площа блоку – 28,14 кв.м. Його вартість – 422 000 грн. (або 16 800$)
Здати в оренду таке приміщення можна за 250 грн./кв.м./міс. Загальний місячний дохід – 7 035 грн. (або 281$). Звідси, розрахунок наступний:
16 800$ : 281$ = 60 місяців або 5 років.
Різниця з житловою нерухомістю – більш ніж у 2 рази!
Інвестуйте правильно!

Актуальні об’єкти продажу можна переглянути за посиланням 🌐 :http://atlanta.ligapro.ua/kommerch_prodaga/ або на нашому  сайті.

Фахівці компанії “Атланта Нерухомість” безкоштовно проконсультують Вас як інвестувати власні кошти найбільш прибутково.

Данкін Олександр,
керівник відділу комерційної нерухомості.