ВІДДІЛ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Професійні ріелторські послуги в сфері житлової нерухомості

Продати нерухомість

Залиште Ваші дані, ми скоро з Вами зв'яжимось

Безкоштовна консультація

Відділ житлової нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» – це сформована команда  фахівців, які є експертами з продажу житла на ринку нерухомості міста Луцька. Доказ цього – відгуки задоволених клієнтів про агентство нерухомості та високі показники попиту цієї послуги.

Місія відділу: забезпечувати комфортне вирішення будь-яких завдань, пов’язаних з питаннями продажу квартир/будинків/земельних ділянок; бути гідними найвищої довіри наших клієнтів.

Звичайно, ми прагнемо не тільки виправдати очікування замовника послуги, але і перевершити їх …

Основний закон роботи: ЗАВЖДИ працюємо на боці нашого замовника послуги, на ВАШОМУ боці.

Чому вигідно довірити продаж житла фахівцям компанії «Атланта Нерухомість»?

1.

Відстоюємо тільки Ваші інтереси і НЕ ПРАЦЮЄМО НА ДВІ СТОРОНИ.

2.

Сформуємо правильну стартову ціну на об’єкт.

3.

Вас не зможуть обманути. Ми супроводжуємо кожен крок угоди. Перевіримо в банку справжність купюр, перш ніж Ви підпишете документи в нотаріуса.

4.

Розробляємо маркетинговий план продажу Вашого об’єкту. Індивідуально підходимо до продажу кожної квартири, будинку чи земельної ділянки. Запускаємо ЗА СВІЙ РАХУНОК рекламу протягом 72-ох годин з моменту підписання договору про співпрацю.

5.

«Атланта Нерухомість» співпрацює з найбільшим банком України – Приватбанком.  Це дуже вигідно для власника нерухомості, адже таким чином збільшується кількість потенційних покупців і можна швидко продати квартиру, будинок чи земельну ділянку у Луцьку.

6.

Створюємо попит на Вашу нерухомість і управляємо ним. Ви будете отримувати пропозиції щодо ціни вже через 7 днів. Співпрацюємо з провідними агентствами та ріелторами м. Луцька. Ваше житло будуть продавати не тільки ми, а й більше 100 спеціалістів з нерухомості на основі партнерських відносин.

Наданих безкоштовних консультацій

24 640

Проданих квадратних метрів

24 250,00

Середній термін продажу житла

28 днів

Ми продали житла на суму

303 125 000

Працюємо тільки по договору, жодних оплат наперед – платите лише по факту виконаної роботи.

Наші фахівці у сфері житлової нерухомості зможуть продати Вашу квартиру чи будинок за 4 тижні за максимальною ринковою ціною.

Етапи співпраці з нами:

 • Подзвоніть або напишіть нам.
 • Надішліть заявку, заповнивши форму на сайті.
 • Покажіть своє житло нашому менеджеру-аналітику.
 • Узгодьте з ріелтором свої цінові очікування з реальними, отримайте рекомендації щодо підготовки нерухомості до продажу.
 • Підпишіть з нами договір про надання ріелторських послуг.
 • Один раз на сім днів отримуйте звіти про виконану роботу.
 • Серед пропозицій потенційних покупців Вашого житла обирайте найбільш вигідну ціну.

За допомогою наших інструментів ми знаходимо покупця за 4 тижні! Як це можливо? Деталі читайте тут: atlantadim.com.ua. У нашому офісі ви зможете отримати безкоштовну консультацію по всіх питаннях у сфері нерухомості. Заходьте, телефонуйте, завжди раді!

Хочете продати житлову нерухомість у Луцьку!

Якщо у Вас з’явилась думка та намір продати квартиру/будинок/земельну ділянку, то Ви вже на правильному шляху, адже зайшли на сайт компанії «Атланта Нерухомість»! Ми є експертами в області комерційної та житлової нерухомості з понад 25-річним досвідом роботи. Тому довірити продаж нерухомості професіоналам – логічне та дуже розумне рішення.

Це врятує від зайвих переживань, нерозуміння того, чому нерухомість не продається місяцями, а також від фатального кроку – зниження ціни та надії, що хтось таки «клюне» на пропозицію. І навіть якщо покупка все-таки відбудеться, Ви продасте квартиру чи будинок дешевше нормальної ринкової ціни, а отже не отримаєте бажаної вигоди.

Наша компанія створила спеціальний відділ житлової нерухомості, аби забезпечити максимально вигідне та комфортне вирішення усіх питань, пов’язаних з продажем квартири, будинку або земельної ділянки, досягнути та навіть перевершити усі очікування замовника послуги, та заслужити найвищу довіру клієнта!

Чому варто довірити нам продаж Вашої нерухомості?

 Попри багаторічний досвід та сформовану команду професіоналів у справі продажу нерухомості у місті Луцьк, ми завжди прагнемо досягнути результату, який би перевершив сподівання клієнта. І окрім бажання та досвіду ми маємо цінні знання, тому надаємо професійні ріелторські послуги.

 1. Ми завжди на боці нашого клієнта та відстоюємо тільки Ваші інтереси. (Не шукаємо компроміс з іншою стороною, для нас головне – максимальна вигода для Вас).
 2. Формуємо реальну, правильну стартову ціну на об’єкт. (Дуже часто існує проблема формування ціни житлової нерухомості, адже оцінити самостійно її буває досить складно, це завдання для спеціаліста, менеджера-аналітика, який зможе реально та професійно оцінити об’єкт. Ви зможете узгодити ціну з ріелтором, отримати рекомендації, які допоможуть вам більш вигідно продати нерухомість у Луцьку).
 3. Ретельна перевірка усіх документів. (Компанія детально перевіряє кожен крок угоди, яку супроводжують наші юристи. Ми самостійно повинні впевнитись у законності процесу продажу, враховуємо усі нюанси на юридичному рівні).
 4. Розробляємо розумний та робочий маркетинговий план продажу. (Ми залучаємо цілу мережу найбільших партнерських агентств, які допомагають нам продати нерухомість. Формуємо чергу та конкуренцію між покупцями. Надаємо щотижневий звіт щодо ситуації).
 5. Співпрацюємо з найбільшим національним банком України – ПриватБанком! (Це не лише підвищує надійність фінансових операцій, але й збільшує довіру покупців, що сприяє швидкості продажу нерухомості).
 6. Створюємо попит на продаж нерухомості! (Компанія «Атланта Нерухомість» співпрацює з провідними ріелторськими агентствами міста Луцьк, тому ваше житло буде одночасно продаватись у більш як 100 найкращих спеціалістів. Нагадуємо, що ви будете отримувати звіт кожні 7 днів щодо ситуації продажу нерухомості).
 7. Економимо ваш час! (Ми самостійно проводимо показ квартири та торги з покупцем, завозимо Вас до нашого нотаріуса у зручний час на нашому автомобілі, узгоджуємо усі юридичні питання.)

Результат співпраці лише один – продаж нерухомості!

 Продати вигідно квартиру в Луцьку – більше не проблема для наших реалізованих клієнтів, адже вони знають, що це можливо МЕНШЕ, ніж за місяць разом з нами. Продати дорого будинок – легко для нас. Продати земельну ділянку біля Луцька за хорошою ціною – без проблем.

Ми надаємо безкоштовні консультації стосовно продажу житлової нерухомості, враховуємо усі ваші побажання та потреби. З компанією «Атланта нерухомість» Вам не доведеться хвилюватись, адже усі процеси відбуваються прозоро, Ви зможете продати квартиру чи будинок швидко і головне без проблем – адже ми все організуємо і зробимо самостійно!

Крім того, ви оплачуєте ріелторські послуги  тільки після продажу Вашої нерухомості, тому ми зацікавлені продати її ще більше, ніж Ви!

Продати будинок чи квартиру швидко і вигідно можливо, якщо ви робите це з «Атланта Нерухомість»!

БАЖАЄТЕ ПРОДАТИ ВАШУ КВАРТИРУ, БУДИНОК?

Залишайте заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ми зателефонуємо Вам в найближчий робочий час


ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

Зателефонуйте нам - ми обов'язково Вам допоможемо!