До компанії “Атланта Нерухомість” з проханням продажу звернувся власник незавершеного будинку, що знаходиться в с.Струмівка. Продаж був терміновим – за сімейними обставинами.
При заключенні договору на продаж власник об’єкту отримав свого персонального менеджера, ім’я якої Алла.
Портрет майбутнього власника будинку Алла визначила не задумуючись, виходячи з місцерозташування об’єкту нерухомості та хороших сусідів. Зрозумівши цільову аудиторію можливих покупців була розроблена маркетингова стратегія швидкого продажу цього об’єкту саме під цю аудиторію.
Власники будували будинок для себе – об’єкт на земельній ділянці 12 соток збудований з дорогих та якісних будматеріалів, накритий будинок натуральною черепицею. Це немаленькі кошти, тому клієнти хотіли повернути те, що вклали. Фасад об’єкту був повністю завершений, а внутрішня частина будинку потребувала ремонту – в цьому полягала складність продажу. Багато потенційних покупців очікували побачити всередині будинку ремонт.
В результаті чіткого дотримання медіаплану запущених реклам та обдзвону власної бази потенційних покупців було здійснено та отримано 147 дзвінків, проведено 16 показів будинку.
Завдяки технології продажу житла за 1 місяць, яка розроблена в компанії “Атланта Нерухомість” продаж даного об’єкту успішно завершився. Менеджер з продажу Алла продала незавершений будинок в с.Струмівка за 1 місяць.