Розповідаємо…….

До менеджера з продажу нерухомості Олесі Капітан зателефонував п.Володимир (ім’я змінено) з проханням надати фахову консультацію щодо продажу 2-ної квартири. Домовились зустрітись безпосередньо на об’єкті. При огляді квартири Олеся з’ясувала, що власник квартири перебуває за кордоном, приїжджати на переоформлення не буде. нотаріальне доручення оформлено на п.Володимира.
Порадившись з власником житла було прийнято рішення співпрацювати з компанією “Атланта Нерухомість”. Був підписаний договір.

Об’єкт продажу – 2-на квартира – знаходиться на Київському майдані. Значною перевагою при продажі цієї нерухомості стало планування – чеський проект, середній поверх, цегляний будинок, простора кухня, лічильники на газ, світло, воду та тепловий лічильник на під’їзд. В будинку створено ОСББ.
Складність продажу полягала в тому, що не всі покупці хотіли купувати квартиру по дорученню, не бачивши власника. Це відсікало частину потенційних покупців.

Затвердивши медіаплан просування об’єкту, Олеся розпочала активний запуск реклам. В результаті проробленої роботи отримано 27 вхідних дзвінків, квартиру подивилося 9 потенційних покупців, отримано 5 цінових пропозицій, серед яких власники вибрали найвищу з запропонованих цін.

2 -ну квартиру продано за 7 днів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *