А ми просто знесли несучу стіну, оце прикол, правда? Ну і що, будинок же стоїть і зі стінами нічого не сталось.

А ми відрізали вентиляційний короб, тому тепер маємо на один квадратний метр корисної площі більше – от ми молодці, еге ж.

А ми зробили собі додаткові два вікна у фасаді будинку – тепер ми, бляха-муха, сонячні королі.

Ну, а ми, всього-на-всього, добудували на першому поверсі балкон  та ще й вимурували погріб – ну яка ж квартира без підвалу, ще й з власним входом?

Перераховувати далі?

Все це – про незаконні перепланування, які ніякому узгодженню не підлягають, хоч вбийся головою у знесену стіну.

Чомусь люди думають, що якщо вони купили нерухомість, то все – твори й витворяй, ще й так, щоб сусіди заздрили прямісінько в очі. А що їм ще робити – ви ж рубонули спільну вентиляцію і їх життя заграло новими фарбами.

Звичайно, далеко не кожне перепланування – це абсолютне зло. Тут, як і скрізь, є свої нюанси, але вони вимагають правильних зв’язків, дій і трохи грошей. Правда ж така, що ніхто не хоче заморочуватись і витрачати  свій дорогоцінний ресурс: для чого ускладнювати – воно ж і так продасться, еге ж?

Реальність ж більш сувора – враховуючи ситуацію на ринку в цілому, щоб продати об’єкт з певними, навіть найменш примітними, технічними нюансами (делікатно уникаємо слова «проблемами») – вартувати  він має суттєво нижче ринку.

Є і значно простіший  та, в плані грошової конверсії, більш вигідний для Вас шлях. Зателефонуйте до спеціалістів компанії «Атланта Нерухомість» та отримайте вичерпну інформацію стосовно того, як можна вирішити усі наявні питання по власній квартирі. Повірте, інколи консультація наших фахівців дає змогу вирішити найрізноманітніші моменти – від узаконення перепланування до перемоги над впливом ретроградного Меркурія))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *