ВІДДІЛ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

Кожен відділ нерухомості компанії «Атланта Нерухомість» має свою команду спеціалістів. Відділ комерційної нерухомості складається з п’яти професіоналів з багаторічним досвідом роботи.

Відділ був сформований компанією у 2004 р. На початку роботи головною діяльністю було адміністрування власних об’єктів. З набуттям досвіду та розширенням штату з’явилися нові об’єкти нерухомості (торгові, складські та виробничі).

З 2016 р. відділ комерційної нерухомості активно та успішно працює на ринку міста Луцька як повноцінний брокер, головними завданнями якого є:

  • продати комерційну нерухомість в Луцьку;
  • здати в оренду приміщення в Луцьку;
  • пошук за заданими параметрами нерухомості потенційним орендарям та покупцям.

Сьогодні відділ комерційної нерухомості адмініструє близько 20 власних об’єктів комерційної нерухомості у різних областях України.

Спеціалісти відділу постійно проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують професійні семінари, форуми та тренінги, аби враховувати останні тенденції та новинки на ринку комерційної нерухомості, що робить послуги ще якіснішими та успішними.

Уся команда відділу є сертифікованими членами Асоціації Спеціалістів Нерухомості України (АСНУ) що підтверджується свідоцтвами №04-016, №04-017.

Від вибору нерухомості напряму залежить, чи буде комерційна діяльність успішною! Довіряйте професіоналам «Атланта Нерухомість»!

Швидко продати комерційну нерухомість за хорошою ціною у Луцьку? Це можливо!

Професіонали компанії «Атланта Нерухомість» вже більше ніж 20 років надають посередницькі послуги у сфері нерухомості. Продати комерційну нерухомість в Луцьку для нас – звичайна справа, завдання, яке ми вирішуємо в найкоротші терміни та з максимально вигідною ціною для продавця.

Місія відділу комерційної нерухомості – комфортне розв’язання усіх питань, які мають відношення до продажу, здачі в оренду та купівлі об’єктів, завдяки роботі сформованої команди фахівців. Наша мета – не лише виконати завдання клієнта, але й перевершити його очікування! Саме тому ми однозначно знаходимося на боці нашого замовника – отже і на Вашому боці! Допоможемо продати комерційну нерухомість в Луцьку максимально економлячи ваш час та за вигідною ціною!

Ми також працюємо з власниками, які хочуть здати комерційну нерухомість в оренду в Луцьку, а також селах, що знаходяться біля Луцька. Допоможемо знайти надійних орендаторів для вашого об’єкту. На оренду ми надаємо гарантію на 6 місяців. У випадку якщо знайдений нами орендатор відмовляється від оренди раніше прописаного в договорі терміну, ми на безоплатній основі шукаємо нового.

Співпраця з професіоналами допоможе вам не лише швидше продати комерційну нерухомість, але й позбавить зайвих переживань «чому об’єкт не продається». І головне – не буде необхідності знижувати ціну, щоб продати його хоча б таким чином!

Нам довіряють тисячі! І це не дивно, адже:

  • Ми – команда професіоналів з багаторічним стажем. Фахівці компанії постійно проходять навчання, тренінги, семінари, тому ідеально володіють знаннями щодо продажу та купівлі комерційної нерухомості, а також орієнтуються в сучасних тенденціях та особливостях даної сфери.
  • Наше головне завдання – задоволений клієнт, тобто Ви! Ми відстоюємо ваші інтереси та побажання, як людини, яка хоче швидко та дорого продати комерційну нерухомість в Луцьку.
  • Допомагаємо сформувати адекватну ринкову стартову ціну об’єкту. Наш менеджер-аналітик допоможе розрахувати актуальну ціну для вашої комерційної нерухомості на основі своїх професійних знань.
  • Компанія ретельно перевіряє усі документи, кожен крок угоди. Тому з нами безпечно!
  • Розробляємо маркетинговий план на весь час продажу, а також редагуємо його при потребі. В наших і в ваших інтересах – продати комерційну нерухомість якнайшвидше! Здійснюємо професійну фото- та відеозйомку, готуємо презентаційні матеріали. Розміщуємо зовнішню та Інтернет рекламу.
  • Крім того, ми надаємо безкоштовні консультації на усіх етапах співпраці, які стосуються документації, а також інших аспектів продажу та здачі в оренду комерційної нерухомості. Наприклад, з питань актуальності Вашої нерухомості, потенційного попиту на неї.
  • Регулярно звітуємо про виконану роботу. Повідомляємо про реальний стан речей, кількість потенційних покупців та пропозицій купівлі вашої комерційної нерухомості.

Ви зможете продати комерційну нерухомість, якщо за справу беремось ми – «Атланта Нерухомість»!

Якщо ви самостійно продавали комерційну нерухомість протягом декількох років, тоді співпраця з нами – це необхідність! Проте краще одразу раціонально використати свій час та довіритись професіоналам нашої компанії, як тільки ви вирішили продати комерційну нерухомість в Луцьку. Ми маємо власний алгоритм дій, який призводить до підвищення вартості та швидкого продажу нерухомості.

Ми самостійно проводимо покази покупцям, відстоюємо комфортні для вас умови продажу, тому ви можете не турбуватись про це. Крім того, ми перевіряємо законність документації, прозорість усього процесу продажу та чистоту угоди. Ви отримаєте гроші за нерухомість без затримок та відтермінувань. Тому весь процес продажу нерухомості – чесний та відкритий.

У вас виникла думка: «Хочу продати комерційну нерухомість в Луцьку (або ближніх селах)» – одразу пишіть чи телефонуйте до нас! Адже час – це найцінніший ресурс, який не варто втрачати! Раніше розпочнемо нашу співпрацю – швидше продамо вашу нерухомість!

А головною перевагою є те, що ви оплачуєте послуги рієлтора тільки після продажу вашої нерухомості, тому її продаж для нас – найголовніше завдання!

Професіонали компанії «Атланта Нерухомість» знають, як найкраще продати комерційну нерухомість! Звертайтесь!

БАЖАЄТЕ КУПИТИ, ПРОДАТИ, ЗДАТИ В ОРЕНДУ КОМЕРЦІЙНУ НЕРУХОМІСТЬ?

Залишайте заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ми зателефонуємо Вам в найближчий робочий час


ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

Зателефонуйте нам - ми обов'язково Вам допоможемо!